Stajyer Zorunlu Eğitimi

İSTANBUL SMMM ODASI
STAJYER ZORUNLU EĞİTİM LİSTESİ

(BU LİSTE SADECE İSTANBUL SMMM ODASI STAJYERLERİNİ KAPSAMAKTADIR)

29 Ağustos 2018

Değerli Stajyer Adayımız,

    14 Temmuz 2018 tarihinde düzenlenen Staja Giriş Sınavında başarılı olan adaylarımız için, 05-10-12 Eylül 2018 tarihlerinde, saat 16.00-18.30 arasında "Bir Günlük Zorunlu Eğitim" düzenlenecektir. Adaylar sadece bir gün eğitime katılacaklardır. Eğitimimiz adı üzerinde zorunludur. Askere giden veya Doğum izninde olan adaylardan eğitime katılamayacak adaylarımız mücbir sebepleri sona erdikten sonra düzenlenecek eğitime katılabilirler. Askere gidecek erkek adayların gitmeden önce, sınav kazandı belgesi ve sevk evrakının bir fotokopisini, Doğum izninde bulunan adayların iş göremezlik belgesini Odamıza teslim etmesi yeterlidir.

Daha önceki dönemlerde sınavı kazanıp eğitime katılamayan adaylar, yukarıdaki eğitim tarihlerinden herhangi birine gelip hazirun listesine isimlerini ekleterek katılabilirler.

SMS gönderilen adayların kendilerine bildirilen tarihlerde eğitime katılmaları zorunludur.

Saygılarımızla,
Staj Birimi

 

Hangi gün ve saatteki eğitime katılacağınızı aşağıdaki formda T.C. Kimlik No'nuzu yazarak öğrenebilirsiniz...

 

T.C. Kimlik Numaranızı Giriniz :
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.