Stajyer Zorunlu Eğitimi

İSTANBUL SMMM ODASI STAJYER ZORUNLU EĞİTİM LİSTESİ
(BU LİSTE SADECE İSTANBUL SMMM ODASI STAJYERLERİNİ KAPSAMAKTADIR.)

06 Nisan 2018

Değerli Stajyer Adayımız,

03 mart 2018 tarihinde düzenlenen Staja Giriş Sınavında başarılı olan adaylarımız için, 12-13-17 Nisan 2018 16.00-18.30 tarihlerinde "Bir Günlük Zorunlu Eğitim" düzenlenecektir. Adaylar sadece bir gün eğitime katılacaklardır. Eğitimimiz adı üzerinde zorunludur. Askere giden veya Doğum izninde olan adaylardan eğitime katılamayacak adaylarımız mücbir sebepleri sona erdikten sonra düzenlenecek eğitime katılabilirler. Askere gidecek erkek adayların gitmeden önce, sınav kazandı belgesi ve sevk evrakının bir fotokopisini, Doğum izninde bulunan adayların iş göremezlik belgesini Odamıza teslim etmesi yeterlidir.

Daha önceki dönemlerde sınavı kazanıp eğitime katılamayan adaylar, yukarıdaki eğitim tarihlerinden herhangi birine gelip hazirun listesine isimlerini ekleterek katılabilirler, SMS gönderilen adayların kendilerine bildirilen tarihlerde eğitime katılmaları zorunludur.

Saygılarımızla
Staj Birimi

 

TCKimlik Numaranızı Giriniz :
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.