Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 14.03.2019 16:20 (Üye) Soru : BAĞIMSIZ EĞİTMEN ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİYLE ...... SPORTİF TESİSLERİ İŞLETMECİLİĞİ ARASINDA YAPTIĞIMIZ SÖZLEŞME DAHİLİNDE GÜNÜN 3 SAATİNİ SÖZLEŞME ÇERÇEVESİNDE BU İŞLETMEYE ÇALIŞACAĞIMI GÜNÜN GERİ KALAN KISMINI BU İŞLETMEYE AİT SALON İÇERİSİNDE KENDİ HESABIMA BENİM ANLAŞTIĞIM BENİM BULDUĞUM MÜŞTERİLERİME PARA KARŞILIĞINDA SPOR EĞİTMENLİĞİ GÖREVİNİ VERECEĞİM.BU İŞLEM SADECE BENİM ANLAŞTIĞIM KİŞİYLE ARAMDA OLUP SPORTİF TESİSLERİ BAĞLAMAYACAKTIR.ALDIĞIM ÜCRET BANA AİT OLACAKTIR.ALET VE EDEVAT SPORTİF TESİSLERE AİT OLACAKTIR.BEN SADECE BİLGİ BECERİMİ KULLANACAĞIM. BU DURUMDA BENİM FAALİYETİM KAZANÇ TÜRÜ NE OLUR ?

Cevap : SİZE DAHA ÖNCE BİR KAÇ KEZ GÖRÜŞÜMÜZÜN TİCARİ KAZANÇ OLDUĞUNU BİLDİRDİK.BU BİZİM YORUMUMUZA KATILIP KATILMAMAK SİZE TERCİHİNİZDE DİR. RESMİ GÖRÜŞ İÇİN GİB DEN ÖZELGE ALINIZ.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.