Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.04.2019 14:02 (Üye) Soru : sayın danışman, mükellefim olan kooperatifin genel kurulunu yaptık çevre il müdürlüğü komiseri yevmiye kapanışının ana sözleşmenize göre ocak ayında yapılması gerekirdi demekte, ben ise ttk 64 göre altıncı ayın sonuna kadara yapılabileceğini söylemiş olmama rağmenitirazla karşılasıyorum, bu konuda uygulama nedir. bildirirseniz sevinirim. teşekkürler.

Cevap : Bu konuda Odamızın web sayfasında bahsi geçen dönemlerde duyurular yapılmaktadır, düşünce olarak A.Ş. lerin defterleri gibi sürede tasdikin yapılmasının uygun olacağını düşünüyorum,konu hakkında bilgi sahibi olmadığımdan net cevap yazamıyorum, ancak mali bölümden sormanız halinde arkadaşlarımızdan cevap verilebileceğini değerlendiriyorum,
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.