Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 10.06.2019 11:30 (Üye) Soru : Merhaba, 15 Mayıs 2019 da tescil edilen yeni işyeri. 27103 teşvik ile işçi girişi yapıldı. işveren ekranından teşvik tanımlandı. şuanda tekrar baktığımda bu personel için tanımlama yapılmıştır yazıyor. ilk tanımlamada 2019/8 döneminden itibaren(yeni dosya olduğu için ilk 3 ay 27103 teşviksiz) teşvikli gönderilebilir yazıyordu. mayıs ayı bildirgesini 27103 olarak bildirge girdiğimde personeli eklemedi. sorum şudur ben tüm tanımlamaları eksiksiz yaptım eylül ayında göndereceğimiz ağustos ayı bildirgesini 27103 olarak eklenmesine izin verecek mi? dönemi geldiğinde bir engelle karşılaşmaktan çekindim. Saygılarımla

Cevap : Sisteme doğru giriş yapmışsınız tanımlamalarda yapılmış eylül ayı ağustos aphb sinde sitem işçinizi işleyecektir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.