Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 27.12.2019 13:15 (Üye) Soru : merhaba , dunku soruma verdiğiniz yanıt için cok teşekkür ederim. LTD mudurluk suresi dolduğu için , yeniden seçilecek olan kişi, aynı kişi yani aynı zamanda şirket ortağıdır. 1 - ticaret sicile başvurudan önce mersis'ten başvuru yapılması lazım demişsiniz. bizim fatura üzerine yazdığımız bir mersis numaramız var. bununla mı başvuru yapacağım? mersis basvurusu için başka bir şey lazım mı ? mersis sitesi başvuru alanı web adresi nedir? 2 - mersis basvurusundan sonra mı , şirket karar alıp- noterden onaylatıp - ticaret sicile gidilecek? yardımcı olursanız memnun olurum. teşekkürler .

Cevap : mersis başvurusu web sayfasıdır ve oradan kullanıcı kimliğiniz ile veya e devlet şifresi ile giriş yapılmaktadır, sayfayı girip incelemeniz gerekir, bu konuda bizim desteğimiz olamayacağı gibi tüm şirket yetkilileri için kullanıcı adı alınması gerekir. mersis diye yazdığınızda arama motoru ekrana sayfayı taşıyacaktır, iyi çalışmalar.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.