Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.03.2020 17:06 (Üye) Soru : merhaba sayın danışmanlar. nace kodu:62.01.01 ve 62.09.02 olan limited şirketlerde temmuza uzayan beyan döneminden faydalanabiliyor mu. teşekkürler. sağlıklı günler dilerim.

Cevap : Listede belirtilen veya belirtilmeyen sektörler konusunda biz yorum yapamayız.Kapsama dahilsiniz veya değilsiniz diye bir görüş bildirmemiz halinde ileride çıkacak bir olumsuzluğa neden olamayız. GİB den Resmi görüş almanızı öneririz.. Konu ile ilgili detaylı takvim ve özet bilgiler ve mücbir sebep kapsamındaki mükellefler listesini kapsayan ve web sayfamızda yayımladığımız yazıya aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. https://archive.ismmmo.org.tr/docs/mevzuat/duyuru/25032020_vergi_beyanname_ve_bildirimlerinin_ertelenmesi_ile_ilgili_aciklama.pdf
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.