Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 02.04.2020 14:05 (Üye) Soru : merhaba üstad ofiste muhasebesini tuttuğumuz firmalara Yemin alt incelemesi yapılırken birçok Yeminli bizden bütün evrakları mail yoluyla istemekte gönderiyoruz fakat çok fazla istekte bulunanlar oluyor.İş yükümüz çok artıyor. son olarak perakende fişlerinini bile mail yoluyla istedi. Sorum... biz yeminli'ye mail yoluyla beyanlarını vermek faturaların, fişlerin fotokopisini göndermek zorunda mıyız. ofise gelmelerini isteyerek, mail yoluyla göndermiyorum deme hakkına sahipmiyiz. Sorumluluğumuz ne kadar.. gelmelerini talep edince mükellefe ödeme çıkartmıyor, tehdit ediyorlar. hep arada biz eziliyoruz.

Cevap : Yeminli' mali müşavire mail yoluyla beyannameleri, tutanağı ve hesap bilgilerini gönderebilirsiniz diğerleri için isteyen kişi ofisinize gelsin kendisi dışarıdan fotokopi çektirsin
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.