Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 16.04.2020 13:03 (Üye) Soru : Merhaba;yaşanan salgın nedeni ve 65 yaş üzeri olduğum için sokağa çıkma yasağı dolayısıyla ofise gelemiyorum.gelmek zorunda olduğum durumlar için odadan yada başka bir birimden izin yazısı almak için neler yapmam gerekiyor.bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum.teşekkürler.

Cevap : 65 Yaş üstü meslek mensubu ve sözleşmesi olan müşterilerinin (SGK bildirgesi hariç) VD ne verilmesi gereken TÜM BEYANNAMELERİ ( Önceden ertelenen Şubat KDV,2019 Yıllık GV Beyannamesi dahil) ve bildirimleri (B formu dahil) sokağa çıkma yasağı bitim tarihini izleyen 15 günlük süre içersin verilecek ve ödenecektir. Sokağa çıkma izni Kaymakamlıklar vermektedir. İkametinizin bulunduğu Kaymakamlığı telefon ile arayarak bilgi alınız Odanın böyle bir izin verme veya alma yetkisi yok..
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.