Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 20.04.2020 19:43 (Üye) Soru : MÜKELLEFİMİN TOPLAM 225 ADET ÇALIŞANI VAR.HALİYLE HANGİ ÇALIŞANIN SON 3 YILDA 450 GÜNÜ OLDUĞUNU TESPİT ETMEK İMKANSIZ.BU DURUMDA HERKES İÇİN KÇÖ BAŞVURUSU YAPILDI VE EKSİK GÜN NEDENİ 18 YAPILDI.KÇÖ DEN YARARLANAMAYAN İŞÇİLER İÇİN SORU :1 SGK EKSİK GÜN NEDENİNİ DÜZELTME TALEBİNDE BULUNUP,CEZA KESERMİ?HALİYLE TEŞVİKLERİ İPTAL EDERMİ? SORU 2 : İŞKUR ,İŞVEREN TALEBİNE GÖRE HERKESE PARA YATIRIP SONRA FAİZİYLEMİ GERİ ALACAK?

Cevap : E Devlet üzerinden sağlanan işsizlik maaşı ile ilgili hizmetten yararlanabilmeniz için ilk olarak portala giriş yapmanız gerekmektedir. Portala giriş yaptıktan sonar ilk olarak hizmetler bölümünden İŞKUR Genel Müdürlüğü menüsüne, bu menüden de İşsizlik Ödeneği Ödemesi bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.