Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 15.05.2020 09:46 (Üye) Soru : Sn danışman bilindiği üzere 18 ve 19 mayis tarihlerinde sokağa çıkma yasağı mali müşavirlik büroları ve çalışanları için muaf tutulmuştur söz konusu günler için büro çalışanlarımızın sokağa çıkma esnasında yanlarında karakoldan alınacak herhangi bir izin yazısına ihtiyaçları varmıdır yoksa odamızda yayınlanan gelir idaresi başkanlığının kararı yeterlimidir büro çalışanlarımız polis çevirmesi sırasında büroda çalışan olduklarını hangi belgelerle isbat edecekler acil cevaplarmisiniz

Cevap : Polis den ayrıca izin alınmaz.Oda veya türmob kimliği yeterlidir.Meslek mensuplarının yanında çalışanlarına ilişkin belge düzenlemeleri gerekir. (kimlik gibi) Belgede çalışanın Adı, soyadı ,TC no ve adresinin belirtildiği yazı Kaşelenip imzalanması gerekir. Polis denetiminde bu belge ibraz edilir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.