Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 30.06.2020 09:33 (Üye) Soru : Son sorulan 50 soru olarak yayınladığınız linkteki 4. Soruda mücbir sebep de olanlarındefter kapanış tasdik süresi uzamaz cevabı vermişsiniz.Fakat TURMOB başkanımızın dünya gazetesine verdiği yazıda 31 ağustosa uzar diyor. Lütfen net bilgi verirmisiniz bu konuda.

Cevap : konu TTK nın uygulaması alanı olmadığı malumunuzdur, kaldıki uzatma ilgili kurumların duyurusu ile öğreneceğimiz bir durum olup, uzamaz şeklinde kesin cevabımızda olamaz, ancak kanaatimiz olarak uzamayacağını ifade edilmiş olabileceği ve konu hakkında mesleğin üst makamı açıklamalarının girişimler sonucu edinilen bilgilerden olması bakımından çok önemlidir ve takibi gereken bir konu olduğu unutulmamalıdır. TTK nın uygulayıcısı olarak bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim ve Odamızın web sayfasından takip etmekteyim, iyi çalışmalar,
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.