Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.09.2020 11:03 (Üye) Soru : Merhaba, merkezi balıkesir de olan süt üretim çiftliğinin merkezini yönetimini istanbula nakil etmek istiyoruz Balıkesirde ki çiftliğinde şube olarak kalmasını istiyoruz. Bu süreci en kolay şekilde nasıl organize edebilirim. Balıkesir Ticaret odası ile görüştüğümde önce istanbula merkez nakli yapmamı ardından buraya şube açmamı söyledi uzun ve masraflı olucak ve işin sgk ve diğer resmi tarım sanayi bakanlığı ayakları olucak daha kısa ve maliyetsiz nasıl bir yol izliyebilirim. teşekkürler

Cevap : Talep edilen hususlar özel konular olup genel bilgi içermediğinden bilgi paylaşımı da yapılamamıştır. kişisel kanaatim merkezin olduğu yerde şube tescilini yaptırmak ardından merkez nakli ile gelmek daha iyi olacaktır, masraflar ve diğer kurumlar nezdindeki işlemler hakkında bilgi ilgili bölümlerden sorulmasının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. iyi çalışmalar.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.