Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.11.2020 12:38 (Üye) Soru : iiyi günler;1-)daha önce KÇÖ yararlanmış olan firma için; ilk dönem KÇÖ listesinde olmayan personeller ilave edilerek başvuru yapılabilir mi? 2)-mayıs ayı açılmış olan ancak KÇÖ başvurusu olmayan firmalar bu dönem ilk defa başvurada bulunabilir mi? 3-)7252 sayılı teşvikten yararlanılmış olması yeni başvurumuz etkiler mi? 4-)İlk dönem nakdi destek den yararlanmamış personeller ve yeni açılan işyerleri Nakdi destek başvurusu yapabilirmiyiz,,nakdi destek başvurusu için personelin belli çalışma şartlarını yerine getirmesi gerekir mi?

Cevap : 30.06.2020 öncesi başvurusu olanlar için kçö devam başvurusu yapılabilmektedir. 2. kçö yeni başvuru için yararlanma imkanı bulunmamaktadır. 3.hayır 4.nüd , 17.04.2020 öncesi iş sözleşmesi olup halen çalışmaya devam edenler yararlanabilirler
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.