Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 30.11.2020 11:27 (Üye) Soru : merhaba, daha önce kapanarak açılan lokanta gibi işyerleri için kçö ödenegi oluşturulmuş ve daha sonra tekrar normale dönülmüştü veya devam etmekte olan kçö dosyaları mevcut. normale dönülen iş yerlerinde tekrar dosya açabilirmiyiz. yoksa daha önce açılmış olan dosyadan devam edebilirmiyiz. kçö devam ededen yerler için şu anda kısıtlanan iş yerlerinde mevcut çalışanlara ilave yapabilirmiyiz. ücretsiz izinde 17.4.2020 tarihinden sonra işe girenler faydalanabilirmi. cevabınız için şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

Cevap : kasım 2020 ve aralık 2020 için ayrı ayrı olmak üzere yeni oran excel düzenlemeniz gerekmektedir NÜD için 17.04.2020 öncesi işe giriş ve halen sözleşmesi devam eden işçileriniz yararlanabilecektir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.