Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 30.11.2020 11:26 (Üye) Soru : merhabalar;sorum k.ç.ö. ve Ücretsiz İzinler ile ilgili.1-Bildiğim kadarı ile17.04.2020 tarihine kadar işe girişi olanlar için K.Ç.Ö. ve Ücretsiz İzin başvuruları yapılabilir? Eğer doğru değilse hangi tarihe kadar işe girişi olan çalışanlar için K.Ç.Ö. ve Ücretsiz İzin başvuruları yapılabilir?2-Örneğin sonraki aylarda işe girişi olanların bu pandeminin artması ile bazı işyerlerinin kapatılması sonucunda bu işyerlerinde çalışan işçiler herhangi bir ödenek alamayacak mı?Özellikel Haziran 2020 ve sonrası işe girişler için soruyorum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevap : kçö için 30.06.2020 öncesi başvurunun olması NÜD için 17.04.2020 öncesi işe giriş olup halen çalışmakta olanlar yararlanabilmektedir. 2. maalesef alamayacaklar.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.