Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 20.12.2020 18:35 (Üye) Soru : merhaba , biz 2 ortaklı , tamamı yerli ve ödenmiş sermayeye sahip, tamamen yurt icinden bilgisayar ve malzemeleril alıp-satan bir LTD.ŞTİ'yiz. 01/01/2021 İtibari ile E-DEFTER mükellefi olacagız. Özel entegratör firması ile anlaşacagız. 1 - e defter başvurumuzu nasıl ve nereye yapmamız gerekmektedir ? 2 - e defter mukellefi oldugumuzda, hangi defterleri (noter dışında) internet üzerinden tasdik ettirmeliyiz? tesekkurler tesekkurler .

Cevap : Merhaba; Özel entegratör firma ile çalışacaksanız bu konu hakkında sizi yönlendirecektir ilgili firma e-defter uygulamasına dahil olan ; yevmiye ve defteri kebir dışında kalan ve kağıt ortamında tutulan tasdike zorunlu olan defterlerinizin noter tasdikini yaptırmanız gereklidir iyi çalışmalar
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.