Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 30.12.2020 11:09 (Üye) Soru : MERHABA. MÜŞTERİM 01.01.2021 TARİHİNDE ZORUNLU E DEFTERE GEÇECEK. E DEFTER BAŞVURUSU YAPIYORUM, DAHA ÖNCE E DEFTER MÜRACATINIZ VARDIR, TEKRAR YAPAMAZSINIZ YANITI GELİYOR, E DEFTER KAYITLI FİRMALARDAN SORGULAMA YAPIYORUM, KAYDINIZ YOKTUR YANITI GELİYOR, E DEFTER EMAİL GÖNDERDİM CEVAP GELİMİYOR, TELEFONLA ARIYORUM TELEFONU AÇAN YOK. GEÇEN SENE MÜŞTERİM YANLIŞIKLA E DEFTER MÜRACATI YAPMIŞ, DAHA SONRA DİLEKÇE VE EMAİLLE SEHVEN YAPTIĞIMIZI BİLDİRDİK VE E DEFTERTEN İNCELENE SONU MÜRACATINIZ KABUL EDİLMİŞTİR CEVABI GELDİ. ACABA BUNDAN DOLAYIMI BU ŞEKİLDE BİR HATA CEVABI GELİYOR. NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM, YARIN SON GÜN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

Cevap : Merhaba; Durumunuzu arz eden bir dilekçe ile Gelir İdaresi Başkanlığı'na başvuruda bulunmanız gereklidir. aynı zamanda edefter@gelirler.gov.tr adresine mail olarak göndermenizi detavsiye ederim iyi çalışmalar
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.