Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.01.2021 11:06 (Üye) Soru : Merhaba 2021 yılı için sözleşme yapmak amacıyla sisteme giriş yaptığımda bir firmama ait vergi no sunu yazınca adresi doğru çıkmıyor ve adres bilgisine müdahale de edemiyorum.Firmanın durumu özetle şudur 2020/4.ayda adres değişikliği bildirimi yapıldı,covid dolayısı ile yoklama biraz gecikti ve haziran ayında yoklama gerçekleşti.Şu anda firma Tekirdağ adresine kayıtlı ancak eski adresi İstanbul olduğundan sistemde %35 farklı fiyat çıkıyor oysa ki Tekirdağ için %5 fiyat farkı sözkonusu. Sözleşmede adres bilgisini nereden tespit ediyor ve bu yanlış bilgiyi nasıl düzeltebiliriz. Teşekkürler

Cevap : Adres değişikliği ile ilgili olarak Firmanın bağlı olduğu VD ile görüşünüz.Adres değişikliği yapıldığı an sözleşme deki adres de değişir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.