Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 27.01.2021 11:21 (Üye) Soru : 2020 YILINA AİT E DEFTER 2. KOPYALARI Gib 'E YÜKLEDİĞİMİZ FİRMANIN 01/2020 DEN 09/2020 YE 9 AYLIK DÖNEMLERİN 1,2,3 VE 5,6,7,8,9. AYLARINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YÜKLEDİK. SADECE 4/2020 DÖNEMİNDE "Çapraz doğrulama kontrolü hatalıdır" ŞEKLİNDE HATA MESAJI VERDİ. BU HATA MESAJINI 4 ADET ZİP DOSYASININ (K, Y, GIB YB, GIB KB) HEPSİ İÇİN AYNI ŞEKİLDE VERİYOR. E DEFTER YAZILIMCI FİRMAYA ve GİB forum sayfasına DA YAZILI OLARAK DURUMU İLETTİK FAKAT DÖNÜŞ OLMADI. 1- YAPMAMIZ/YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER VAR MIDIR ve NELERDİR. 2- SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ NEREDEN SAĞLAMALIYIZ. 3- ALMIŞ OLDUĞUMUZ HATA MESAJININ KAYNAĞI VE ÇÖZÜMÜ İLE İLGİLİ alınan hataya karşı yapılacak işlemlerle ilgili REHBER/KLAVUZ VS. YARDIM ALABİLECEĞİMİZ BİR KAYNAK VARSA BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDER, YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Cevap : Merhaba; yalnızca bir döneme ait bir sorun verdiyse sistem, dosya içindedeki karakterlerden bazılarında sorun olabilir teknik olarak veya dosya diziliminde bir problem olabilir. Teknik anlamda bir kez daha kontrol etmenizi öneririm iyi çalışmalar
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.