Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 02.02.2021 13:07 (Üye) Soru : Merhabalar mükellef sözleşmeleri için kontrol ve girişleri yapmak istiyorum. Fakat e birlikte sözleşme listelerinde 2017 yılı listeleri mükellefler sözleşmeleri görünüyor. Sözleşmenin durumu bölümünde sözleşmenin onayı ve uzatılması gerekmekte ibaresi yazıyor.. 2018-2019-2020-2021 dönemleri için listeleme mükellef sözleşmeleri görmüyor. Sözleşme onayı ya da uzatılması yaptığımda ilgili dönemlerde listelenir mi? Yapacağımız işlemden dolayı herhangi bir cezai işlem durumunda kalırrmıyız? İşlemlerimizi ne şekilde yapmalıyız? Bilgi vermenizi rica ederiz.

Cevap : Mesleki hizmet sözleşmeleri Türmob tarafından organize edilmektedir. Teknik düzenlemeler konusunda Türmob Bilgi İşlem merkezi ile görüşünüz. Her hangi cezai işlem yapılmaz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.