Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 03.02.2021 17:03 (Üye) Soru : Merhaba; İsmmmo Sözleşmelerinin uzatımlarını sistemden yaparken yazdığımız bedellerin 3 katı rakamlar sistem vermektedir. her yıl yenilediğimiz bu angarya için İsmmmo ile yetkili bir arkadaşla görüşüp sistemin neden bu hatayı verdiğini soracak merci ararken bu alandan yazılması gerektiğini tarafıma bilgi olarak verdiler. Meslek mensubu olarak bir telefonla ulaşabileceğimiz bir mercinin olmaması meslek örgütümüz için iç açıcı bir olay değildir. Hatta sorgulanması gereken bir durumdur. Türmobun ve İsmmmo sisteminden kaynaklı hatadan dolayı yaptığım 10 kadar sözleşmede yazdığımız anlaşılan rakamlar üzerinde bir bedel sistem kendi kendine belirlemiştir. Sistemin bu hatasının düzeltilmesi için bir günüm bu yoğun dönemde telefonlar başında geçmiştir. Bu hususun çözülmesi için tarafıma gerekli ulaşımın sağlanmasını rica ediyorum. Artık odamızı yılda bir arayıp bir görüşme yapıp bir hususunda çözülmesini isterken burnu havada çalışan arkadaşlar iyice can sıkıcı bir hal almıştır. Hatta telefonları suratımıza kapatma cürettini bile göstermişlerdir. Gerekli irtibatın sağlanmasını beklemekteyim.

Cevap : Bu yıl Gib ile Türmob sözleşmeleri konusunda entegrasyon çalışması yapması nedeni ile e-birlik sisteminde teknik aksaklıklar oluşmaktadır. Bu aksaklıklar kısa sürede giderileceği ve detaylı açıklamalar Türmob tarafından yapılacaktır.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.