Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 23.02.2021 18:12 (Üye) Soru : İYİ GÜNLER DİLİYORUM ÇALIŞANIN BABASI COVİD. COVİD TEMASLI OLDUĞU İÇİN ARALIK/2020 10 GÜN EVDE KALMASI GEREKİRKEN ÇALIŞMIŞ VE İŞVERENİNE BİR ŞEY SÖYLEMEMİŞ. İŞVERENE ÇALIŞANINIZ ARALIK AYINDA ÇALIŞMADIĞINA DAİR BİLDİRİM YAPILMADIĞI İÇİN DOSYASI ARŞİVE KALDIRILMIŞ DİYE BUGÜN MAİL GELİYOR. ÇALIŞAN BANA RAPOR VERMEDİLER ONUN İÇİN ÇALIŞTIM DİYOR. SGK TARAFINDAN MAİL OLARAK RAPOR DA BİLDİRİLMEDİ. FAKAT ARŞİVE KALDIRILDIĞI MAİL OLARAK BİLDİRİLİYOR. NASIL BİR YOL İZLENMELİ ARŞİVDEKİ RAPOR ÇALIŞTI DİYE Mİ BUGÜN ONAYLANMALI? SGK YA RAPOR MAİL GELMEDİ ÇALIŞANIN RAPORDAN HABERİ YOK DİYE DİLEKÇEMİ VERİLMELİ?

Cevap : Filyasyonda olan kişilere de rapor düzenlenmektedir. Sistemde onay bekleyn bir rapor yoksa bağlı bulunduğunuz sgk ile iletişime geçiniz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.