Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 28.04.2021 14:15 (Üye) Soru : merhaba, sokaga cıkma kısıtlamasından muaf olanlar icin , meslek mensubları ve çalışanları ibaresi mevcut. ben bagımlı çalışan smmm yim. aynı firmamda finans bölümündeki arkadaş ile birlikte koordine çalışıyoruz. sokaga cıkma yasagı günlerinde , beratları hazırlamak ıcın , firmada birlikte calışmak icin , sokaga cıkma gunlerı icin , nasıl bir yazı yazmalıyım ? tesekkurler. not: meslek mevzuatı danısmanı bölümü sanırım cok yogun, siz yardımcı olurmusunuz? muafiyet yazı örnegi gönderebilirmisiniz?

Cevap : Bahsettiğiniz yazı örneği yok. Konu hakkında ilgili kaymakamlıklardan bilgi alınız. Bizim bilgimiz sadece İçişleri bakanlığının Genelgesi ile sınırlıdır. 41. Muafiyet nedenine bağlı olmak ve ikametlerinden iş yerlerine gidiş/gelişleri ile sınırlı olmak kaydıyla serbest muhasebeciler, serbest muhasebeci mali müşavirler, yeminli mali müşavirler ile çalışanları,
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.