Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 30.04.2021 16:02 (Üye) Soru : Sayın danısman yasak kapsamında tekstıl fırmalarının kot ımalatı ve fason utu paket gıbı yada kot yıkama dokum gıbı sektorlerın calısacaklarına daır bır ıbare yok beledıye ye sordugumuzda uretım sektorunden kasıt tekstil degıldır diyorlar gorunce ceza yazarız dıyor mukelleflerımızın coguda konfeksiyon ve hegun onlarca telefon geliyor bu sektör calısacakmıdır calısacaksa eger bununla ılgılı ıbare varmıdır bızlerde meslek mensubu olarak arada kalıyoruz acıl cevaplarsanız sevınırım

Cevap : Meslek mensubu olarak bu konuları siz de bizde bilemeyiz. Bilecek makam Kaymakamlık ve Ticaret / Sanayi odaları ve Esnaf odalarıdır. Müşterileriniz bağlı olduğu mesleki kuruluşlardan bilgi alsın Bu sorunları neden meslek mensubu çözmek için emek sarf ediyor. ? Konu hakkında bilgimiz yok.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.