Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 08.06.2021 09:57 (Üye) Soru : Merhaba, Mükellefimizin İncelemesi tamamlanan bir dosyası var ancak üst komisyon tarafından dinlenme talebi istedik henüz üst komisyon dinleme için bizi çağırmadı. hakkımızda hesaba gelen faturalara birebir fatura kesilmediği için aradaki fark kadar büyük bir tutar fark bulunup tebliğ edildi bizde itiraz ettik üst komisyonda dinlemeye henüz çağırmadı daha sonra tabi uzlaşma aşamaları var. Sorum şudur: Bu aşamada biz yeni çıkıcak matrah arttırımından yararlanabiliyoruzmu eyer yararlanamıyorsak yararlanabileceğimiz başka bir durum varmıdır. Bilgilerinizi rica ederiz. Teşekkürler

Cevap : Yasa henüz Resmi gazetede yayımlanmadı Yayımlanınca Oda tarafında hazırlanan rehber web sayfamıza eklenecektir. Tüm konular rehberde izah edilecektir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.