Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 26.07.2021 12:47 (Üye) Soru : SAYIN YETKİLİ LİMİTED ŞİRKETİDE KARI SERMAYEYE EKLİCEM.MALİ MÜŞAVİR SERMAYE TESPİT RAPORUNDA NOTER BÖLÜMÜNDE DEFTER ELEKTRONİK DEFTER OLDUĞUNDAN NOTER TASTİK BÖLÜMÜNE NE YAZICAM. SİCİL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ SİZE SORMAMI İLETTİ. ACİL CEVAPLANDIRIRSANIZ SAVİNİRİM. SAYGILARIMLA

Cevap : İLGİLİ ALANA DEFTERİN E DEFTER OLARAK TUTULDUĞU BİLGİSİNİ YAZMANIZ YETERLİDİR. TİCARET SİCİLİ HER GÜN YÜZLERCE BU KONUDA İŞLEM YAPMAKTADIR. SORUNUN YANITI GAYET BASİT OLMASINA RAĞMEN ODAYA YÖNLENDİRMESİ SİZİN İŞİNİZİN YOKUŞA SÜRÜLMESİ VE İTO DAKİ BÜROKRATİK ÇÜRÜMENİN SONUCUDUR. Not: Sorunuzun sonuna isminizi yazmayınız .Biz sizin isminiz ve sicil numaranızı görüyoruz Burada verilen yanıtlar sistemden isimsiz olarak paylaşılmaktadır. (Kişisel verilerin paylaşımı yasağı) Bu yanıtları binlerce kişi okumaktadır.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.