Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 23.09.2021 13:33 (Üye) Soru : Merhaba , Bugün bir meslektaşımdan, aşağıdaki bilgi geldi. Bende LTD STI olan bir mükellefim için bu formu vermemiştim. Dogrulugu ile ilgili sizden teyit almak istedim. Eger dogrulugu kesin ise; bugun bu formu vermek isterim. Yardımcı olursanız memnun olurum. “Değerli Üyemiz gerçek faydalanıcı bildirimini vermeyen firmaların şu an itibariyle bu bildirimi vermeleri halinde özel usulsüzlük cezası uygulanmayacak. Ayrıca uygulanan özel usulsüzlük cezalarının kaldırılması ile ilgili görüşmeler de devam ediyor. Trabzon SMMM Odası Yönetim Kurulu "

Cevap : Duyuru konusunda bilgimiz yok. Yanlış ve yanıltıcı bir duyuru olduğu görüşündeyiz. 31/08/2021 tarihine kadar verilmeyen form bu gün itibari ile verilmesi halinde sistem bildirimi kabul etmekte ve ceza kesilmemektedir. Ancak ceza daha sonra VD tarafından kesilecektir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.