Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 16.11.2021 12:07 (Üye) Soru : Mecvut bir mükellefim aylardır evrak getirmediği ve muhasebe ücretlerini ödemediği için 03/11/2021 tarihinde oda nın sitesinde hali hazırda ihtarnameyi doldurarak noter kanalıyla sözleşme fesih edeceğimi, ücretleri ödemesi gerektiğini bildirdim. ihtarnamede bu ihtarname size ulaştığından itibaren hizmet vermeyeceğimi bildiririm yazıyor. sorum teblig 6 kasımda eşine teslim edilmiş noterden bilgi aldım. ben 10. ay beyannamelerini ve gerekli işlemleri yapıp mı defteri teslim edeceğim yoksa 11.ay ile ilgili işlem yapmak zorunda mıyım ihtarname tesliminden dolayı. ??

Cevap : İhtarnamede süre verilmiş ise ; sürenin sonunu beklemeniz gerekir. Bu süreç de verilmesi gereken beyanname ve bildirimleri vereceksiniz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.