Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 23.11.2021 14:55 (Üye) Soru : iyi çalışmalar bir müşterimden üç dört aylık alacağım var ne telefonlarıma bakıyor nede beyanlarıyla ilgileniyor. Bende mecburen boş beyan veriyordum bu güne kadar. Evraklarını teslim etmek istiyorum onun içinde ne telefonlarıma bakıyor nede geliyor. Başım ağrımadan sözleşmelerini iptal edip bu tarihden sonra hiçbir beyannamesini vermek istemiyorum. Sözleşmelerini iptal edecektim imzaya gelmeyeceğini bildiğimden onuda iptal edemiyorum. Sözleşmesini müşterinin imzasını almadan iptal edip beyannamelerini artık vermek istemiyorum sıkıntısız bir çözüm arıyorum bilgi verir iseniz sevinirim. İyi çalışmalar

Cevap : Müşterinizin bilinen adresine noterden ihtar gönderip, Sözleşmenizi tek taralı fesih edeceğini bildirmeniz gerekir. Bu işlemi yaptık dan sonra Sözleşmeyi fesih edip müşterinin VD bilgi veriniz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.