Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 05.07.2022 11:50 (Üye) Soru : *merhaba mükellef 27/06/2022 tarihinde 14/06/2022 tarihli olarak tektaraflı olarak gib meslek sözleşmesini fesh etti. ve mükellef ile iletişime geçiyorum gelin evraklarınızı teslim etmek istiyorum diye ama bana henüz gelmediler. ben ne yapmalıyım ve turmob da ki sözleşmeyi fesih yapmalımıyım ve fesih yapsamda imzayı kaldırmak istemiyorum çünkü borç bakiyesi var.

Cevap : Müşterinin Bilinen adresine Noterden veya PTT den Tahhütlü mektup(Yazı) gönderiniz Yazıda süre veriniz 31/12/2022 tarihine kadar olan alacağınızı talep edniz Verilen sürede defter ve belgeler alınmadığı takdirde VD ne defter ve belgelerini teslim edileceğini ihtar ediniz.Türmob sözleşemesini alacağınızı almanız halinde fesih ediniz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.