Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 12.09.2022 09:22 (Üye) Soru : Saygıdeğer Danışmanım, meslekteki tecrübenize müracaat ediyorum, anlayışınıza sığınarak, bazı mükelleflerimiz, edevlet'te bağkur hizmet dökümü almak istediklerinde, ödeme yaptıkları halde, uzun yıllar boyu prim gün sayısının sıfır olarak gözüktüğüne rastlamaktadır. Toplam gün sayısı gözükmektedir, ama aylık gün sayısı gözükmemektedir. Bu tür bir durum mesleki tecrübelerle neden kaynaklanmış olabilir. Son bir mükellefimiz, Hizmet İhracatçılar Birliği'ne başvurmuş, konuyla ilgili teşviklerin geçerlilik kazanabilmesi için bu hususta zorluklar yaşamıştır. Hem size, hem meslektaşlarımıza bu tür vakalar gelmiş olabilir, bunu öğrenmek istedim. Saygılarımla...

Cevap : Elinizdeki vakaya ilişkin hizmet dökümü görüntüsünü gulsumoksuzomer@hotmail.com mail adresine gönderebilirseniz sonucun çözümüne ilişkin size dönüş yapmak isteriz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.