Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 06.12.2022 09:57 (Üye) Soru : 1) Nakit sermaye artımı için rapor örneği varmı? bu soruyu İTO'ya sordum; aldığım cevap budur: ''Sayın İlgili, Rapor için mali müşavirler odası ile görüşmeniz gerekmektedir.', dedi.(yazılı ito'nun soru cevap kısmında ) Tescil kurumu ve onay makamı olan ito topu size attı. İTO' bazı önemli bilgileri tam net yazmıyor; soru souyoruz cevap bu. Sonra tescilden evrak geçmeyince rezil oluyoruz tekrar uğraş et çok boş vaktimiz var gibi. il defa sermaye artımı yapacağım lütfen acil yardım bekliyorum

Cevap : Nakit sermaye artırım raporu örneği web sayfamızda bulunan ; "SERMAYENİN ÖDENDİĞİNİN TESPİTİNE AİT SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK RAPORU" dur.Bu rapor örneği 1996 yılından beri kullanılmaktadır.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.