Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 09.01.2023 10:06 (Üye) Soru : 01/01/2023 yılında vergi dairesi açılışımı yaptım Türmob e birlikte kendi beyannamemi verebilmek adına sözleşmeyi oluşturdum daha sonra internet vergi dairesinde aracılık ve sorumluluk sözleşmesi başlığı altında kendi sözleşmemi kaydedemiyorum. kendinizle sözleşme yapamazsınız şeklinde uyarı veriyor.Odayla konuştuğumda sözleşme yapmanız gerekiyor dedikleri için Yardımınızı rica ediyorum.

Cevap : Meslek mensuplarım kendi adlarına sözleşme DÜZENLEMEZ.Müşterileri ile sözleşme düzenler . VD den aldıkları şifre ile Gerek kendilerinin gerek ise müşterilerinin Beyannamelerini gönderirler. Meslek mevzuatı ve diğer mevzuatlar konusunda buradan sorularınızı sorunuz Telefon ile danışma hizmeti verilmemektedir. Yanlış yönlendirmeler ile karşılaşırsınız.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.