25.04.2023 10:57 |
(Üye)
|
Soru : sayın danışman
Şirketimizden Eyt emekli olan kişi yi ertesi gün işe girişini yaptık..15510 sayılı sgdp teşvikinden onayımız yaptık. Muhsgk da farklı belge türlerinden 30 günden fazla hizmet süresi uyarısını veriyor. Bildirgeyi onaylayamıyoruz.
Ne yapmamız gerekir.
Teşekkür ederim
Cevap : EYT öncesi dönem için 4a normal çalışan EYT sonrası içinsgdp olarak iki ayrı bildirim halinde düzenleme yapınız.
|