30.11.2023 12:00 |
(Üye)
|
Soru : MERHABA;
BİR ŞİRKETİN DEFTERLERİNİ 2023 YILININ BAŞINDAN İTİBAREN TUTMAYA BAŞLADIK, 2023 OCAK E-DEFTERİNİ VERMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA 2022 OCAK DÖNEMİNİ VERMEDİĞİNİZ İÇİN 2023 OCAK AYINI VEREMEZSİNİZ UYARISI VERDİ,ONDAN SONRADA GIB DEKİ YETKİLİLERDEN KONTROL EDİLMESİNİ İSTEDİK VE EVET 2022 TÜM DÖNEMİ HİÇ VERİLMEMİŞ DİYE BİZE MAİL ATTILAR,LUCA İLE GÖRÜŞTÜK ONLARDA DEVİR PROTOKOLE ÖNCEKİ SMMM NİN KAŞE İMZASI OLMADAN DEVREDEMEYİZ DEDİLER,DEFTERLERİNİ GÖNDEREMİYORUZ BUNUN İÇİN YASAL OLARAK NEREYE VE NASIL BAŞVURU YAPMAMIZ GEREKİR ?
Cevap : ÖNCEKİ MESLEK MENSUBU İLE GÖRÜŞÜNÜZ. EKSİKLİKLERİ YERİNE GETİRSİN. AKSİ DURUMDAÖNCEKİ MESLEK MENSUBUNU MÜŞTERİNİZ ODA DİSİPLİN KURULUNA ŞİKAYET ETSİN.
|