20.12.2023 15:53 |
(Üye)
|
Soru : MESEM DEN....STAJER ÖGRECİ ALMAK İSTEDİM....BEN MALİ MÜŞAVİRİM DEDİM RUHSAT VE BELGEM VAR DEDİM.YETERLİ DEĞİL EĞİTİCİ VE ÖGRETİCİ BELGENİZ OLMASI GEREKİYOR DEDİLER.......KANUN MEDDESİNDE MASEM DEN ÖGRENCİ STAJER ÇALIŞTIRMAK İSTEYEN SMMM LER....MESLEK ODALARI İŞBİRLİĞİNDE VERİLEN BELEGE RUHSATI OLANLAR.. MESLEK ODALARINDAN ALACAĞI RESMİ YAZI İLE İLE DOĞRUDAN KALFALIK/USTALIK VE EĞİTİCİ ÖĞRETİCİ BELGESİ ALABİLİRLER MADDESİ VAR...BUNA İSTİNADEN BÖYLE BİR RESMİ YAZI ALABİLİRMİYİM.
Cevap : ODA SEKRETERLİĞİ VEYA ODA İDARE MÜRÜRLÜĞÜ İLE GÖRÜŞÜNÜZ.
|