03.01.2024 14:39 |
(Üye)
|
Soru : Merhabalar, Bodrumda bulunan bir mükellefe sözleşme girişi yapmak istedim ancak, eski mali müşavirine borcu olduğunu gösteren ekran çıktı karşıma. Eski mali müşavir ile konuştuğumda borcu olmadığını ama şifresini unuttuğunu o yüzden girip sıfırlayamadığını söyledi. Hem mükellef hem ben bu şekilde yeni sözleşme oluşturmak istemiyoruz. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.
Cevap : Bilindiği üzere mesleki sözleşmeler TÜRMOB e-birlik sisteminden yapılmaktadır. Teknik konularda bizim bilgimiz yok. Türmob bilgi işlem merkezi ile görüşünüz.
|