18.01.2024 11:20 |
(Üye)
|
Soru : İYİ GÜNLER
2 YILDIR GERÇEK USULDE TAKSİ İLE YOLCU TAŞIMA FAALİYETİ YAPAN MÜKELLEFİM. SİGORTALI ÇALIŞTIRMAKTADIR. 01/01/2024 TARİHİ İTİBARİYLE BASİT USULE GEÇİŞ YAPTI. BASİT USULDE AYLIK MUH-SGK MÜKELLEFİYETİ AÇILDI.
SGK YA HERHANGİ BİR BİLDİRİM YAPILMALI MI ?TEŞEKKÜRLER
Cevap : SGK işçi işe giriş bildirimi yaptıysanız muh aphb ile aphb de verilmesi gerekmektedir.
|