Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 19.01.2024 09:54 (Üye) Soru : Enflasyon düzeltmesi , 159 ve 340 Hesap düzeltme kriteri nedir. Sene sonu Mutabakatı yapıyoruz Firmalar ile Avans Aldığım firmam Mutabıkız Fuar veya Üretim Öncesi Avans verdiğim Firma Mutabıkız diyor. ben muhasebe olarak 159 (Ters bakiye veren 320 Buraya veya Direkt 2024 Yapılacak Fuar için verilen Avans Buraya Alıyorum.) Odamızın Acilen Örnekli Uygulamalı Olarak bu konuyu izah etmesini bekliyoruz. Sorunlarımız Dağ gibi artmaktadır. Stoklarla ilgili olması konusu açıklanmalıdır. Kayıt düzeni izah edilmelidir.

Cevap : Burada Enflasyon düzeltmesi ile ilgili sınırlı sayfada izahının yapılması mümkün değildir. Size önerimiz Odanın 4 aydır yapmakta olduğu ve halen devam eden eğitimlerine katılınız.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.