23.01.2024 17:38 |
(Üye)
|
Soru : merhaba sayın ilgili-01.01.2024 tarihinde vergi dairesine ve odanıza açılış vermiş bulunmaktayım.açılış yoklamam tutuldu fakat oda tarafından henüz bir ziyaret gerçekleştirilmedi büro tescil belgesini oda kendisimi getiriyor ve ek olarak defter beyan sistemine başvurdum fakat odanız tarafından başvurunuzun tamamlanması gerekiyor diye uyarı almaktayım konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum
Cevap : Oda ile ilgili Bürokratik işlemleriniz için Oda sekreterliği veya İdare Müdürlüğü ile görüşünüz.
|