31.01.2024 09:51 |
(Üye)
|
Soru : Sayın danışman faaliyeti fason dikim atölyesi olan bir mükellefimiz var fason dikim olduğu için gekap beyani verilmiyordu ancak aralık ayından itibaren faaliyetine ek olarak cocuk kıyafetleri imalatı ve e ticaretinide ekledi.urunlerini jelatine koyup kargo posetiyle kargo yapicak.gekap beyani vermem gerekiyormu tskler
Cevap : Bu mükellef ambalaj malzemesi kullanmaya başladığı aydan itibaren GEKAP beyannamesi verecektir.
|