01.02.2024 16:42 |
(Üye)
|
Soru : merhaba,
ben 4 yıllık işletme fakültesi mezunuyum. yaklaşık 18 yıldır bir firmada 4-a sgdp sigortalısı olarak , bagımlı SMMM olarak calışmaktayım. Firmanın mali müşavirligini yapmaktayım. denetçi ünvanı almak istiyorum. nasıl olabilirim? tesekkurler.
Cevap : Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu nun aşağıdaki linkde bulunan sayfasından bilgi edininiz BU konuda Türmob ve odaların yetki ve görevi yok Sınavlar KGK ca yapılmaktadır.
https://www.kgk.gov.tr/#
|