05.02.2024 08:57 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba Çalışmakta olduğum firmam çek karşığılında bankalardan kredi kullandı fakat vadesi geldiğinde müşterilerden gelen çek tahsil edilemediği için kredilerde ödenemedi ve banka tarafından icra yazıları gönderildi... bu durumda 300 krediler hesabında takip ettiğimiz kredileri yıl sonunda herhangi bir hesaba aktarmalımıyım yoksa 300 krediler hesabında mı kalmalı...teşekkürler...
Cevap : 300 Hesap da kalacak.
|