13.02.2024 15:58 |
(Üye)
|
Soru : merhabalar mali müşavirlik faaliyetlerimizin yanı sıra bizlere ulaşan meslekle ilgili eğitim almak isteyen arkadaşlarımızada mesleki eğitim veriyoruz bu mesleki eğitimler tamamlanınca sertifika verebilirmiyiz? bu konuda bize detaylıca bilgi vermeniz mümkünmüdür caba? teşekkür ederim
Cevap : Sertifika ; Eğitim vb gibi işlemler için katılanlara verilen belgedir. Verebilirsiniz.
|