21.02.2024 11:37 |
(Üye)
|
Soru : merhaba üstat baska bir işyerinde ve eyt kapsamında 08 kodu ile çıkış yapılan ve emeklik başvurusunu yapmış birisi bizim işyerimizde işe başlayacak SDP kapsamında işe girişini yapmamızda herhangi bir sıkıntı olur mu veya girişini yapabilir miyiz vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.
Cevap : İşçinin sgdp li olarak çalışmasında yasal bir engel bulunmamaktadır.
|