20.03.2024 15:41 |
(Üye)
|
Soru : Sayın Üstadım Merhaba,
Bazı personeller özel hastanelerden, hastanenin antetli kağıdına (SGK Rapor formatı dışında ) doktorun kaşeli imzasının olduğu raporlar alıyorlar, bu raporları E-Bildirgede, 01-Hastalık koduyla gösterebilir miyiz ? Bu tür raporlara SGK ödeme yapar mı ? Bilgi verebilir misiniz ?
Cevap : Rapo eğer sistemde bulunmuyor ise ; E işgöremezlik belgesi olmalı ya da özel hastane raporu sgk tarafından onaylı olmalıdır.
|