Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 25.03.2024 07:53 (Üye) Soru : Merhabalar 2023 kasım ayından bu yana limited şirket kurarak mesleki faaliyet yapmaktayım Tereddütte kaldığım bir kaç husus var bunları size danışmak istiyorum 1. Soru uluslar arası bir yazılım firması için danışmanlık yaparak enflasyon muhasebesi addonu geliştirdik, geliştirmiş olduğumuz bu uygulamanın nasıl çalıştığına ilişkin kullanıcıları bilgilendirmek adına ufak videolar hazırlayıp sosyal medyada yayınlamımızda bir sakınca varmı? 2. Soru internet sitemizde İSMMMO logosunun yanı sıra firmamız için yarattığımız logomuzuda kullanmamızda bir sakınca varmı? 3. Soru yine internet sitemizde hizmetlerimiz kısmına ticari hukuk, vergi hukuku, sgk hukuku gibi konuları eklememizde bir sıkıntı olurmu? Örneğin yabancılar için çalışma izni danışmanlığı vbg 4.soru müşterilerimizin danışmanlık noktasında çoğu ihtiyaçlarını tek bir yerden çözebilmek için yine müşterinin talebi üzerine bir çok firma ile temasımız oluyor örneğin tam tastik konusu yada KVKK konusu gibi konularda yada devlet desteği ve teşvikler konusunda bize gelen taleplere destek aldığımız firmalarla işbirliği yaparak müşterilerimize çözüm üretmeye gayret ediyoruz bunun gibi konuları internet sitemizde hizmetler kısmında yazmamızda bir sakıncası varmı? Değerli geri dönüşlerinizi rica ederim

Cevap : Reklam içermeyen ,firmanızın İsim ve unvanı belirtilemeyen mevzuat ve uygulamalar için bilgilendirme amaçlı duyuru yapılabilir.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.