Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 01.04.2024 09:12 (Üye) Soru : SAYIN YETKİLİ ÖNCELİKLE İYİ GÜNLLER. EFLASYON MUHASEBESİNDE DEMİRBAŞLAR VEYA MAKİNELER 2005 YILINDAN İHTİBAREN HESAPLIYORUZ. BAZI MÜŞAVİR ARKADAŞLAR AMORTİSMANLARI BİTEN YILLARIN NE EMİRBAŞ GİRİŞLERİNİN NEDE BİRİKMİŞ AMORTİSMANLARININ EFLASYON MUHASEBESİNE ALMADIKLARINI BELİRTTİLER.SİZE DAHA ÖNCE DE YAZMIŞTIM CEVAP ALAMADIM. 2004 YILINDAN SONRA ŞİRKETİN MUHASEBE HESAPLARINA GİREN DEMİRBAŞLARIN AY VE YILA GÖRE KAT SAYI İLE ÇARPILIP EFLASYON MUHASEBESİ HESAPLANMASI VE BİRİKMİŞ AMORTİSMAN SÜRELERİ DOLUP , İZLENİMİ BİR OLANLARIN EFLASYON MUHASEBESİ HESAPLANACAKMIDIR YOKSA BİRİKMİŞ AMORTİSMANLARI BİTTİĞİ İÇİN HESAPLANMAYIP DEVAN EDENLERİN Mİ HESAPLANACAKTIR. HANGİSİ DOĞRUDUR. BİLGİLERİNİZE SUNARAK TARAFIMIZA BİLGİ VERİLMESİNİ MÜSADELERİNİZE ARZ EDERİM.

Cevap : BURADAN SORULAN SORULAR MUTLAKA YANITLANIR. SORUNUZU BURAYA DEĞİL DE ODANIN BAŞK BİRİMİNE GÖNDERMİŞ İSENİZ CEVAP ALAMAZSINIZ. BENZER SORUNUZ BİRAZ ÖNCE YANITLANDI.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.