15.04.2024 13:30 |
(Üye)
|
Soru : Merhabalar
Mevcut bir firmamız başka bir şirketle anlaşarak şirkete ait olan arazisine Ofis binası yaptırmıştır. İnşaat bitmesine rağmen firma şirkete ait kısımları tarafımıza teslim etmemiştir. Ayrıca tarafımıza "bina ortak alan temizlik çalışan gider vs " açıklamalı fatura kesmiştir. Bu faturayı 258 hesapta mı yoksa 770 hesapta mı takip etmeliyim. Teşekkürler.
Cevap : 258 hesap kullanılır.
|