16.04.2024 12:26 |
(Üye)
|
Soru : İyi günler,
Tarafımıza kesilen e-smm görebileceğimiz bir alan varmıdır. Özel bir entegratör ile çalışmaktayız buraya e-irsaliye, e-arşiv ve e-faturalar gelmekte, GIB kullanılarak tarafımıza kesilen e-arşiv ve e-faturaları da interaktif vergi dairesinden liste halinde görüntüleyebiliyoruz. Ancak e-smm manuel olarak tarafımıza iletilmediği takdirde bu makbuzların varlığından haberdar olamıyoruz. Yaşanılan bu sonunun çözümü için bir yol varmıdır. Odanın bu konuda gelir idaresi ile ilgili çalışması varmı
Cevap : Teknik olarak böyle bir alan yok.
|